ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Введення в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей в Харківській області за I квартал 2012 року

17 травня 2012 | 00:00

Згідно зі статистичною звітністю про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт за січень–березень 2012р. було введено в дію 34 нежитлові будівлі промислові та для надання послуг населенню. Частка вартості введених в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей у загальному обсязі основних фондів введених по області об’єктів дорівнює 67,6% (397,2 млн.грн.).
За січень–березень 2012р. завершено будівництво (реконструкцію або розширення) й уведено в експлуатацію ряд виробничих потужностей, серед яких цехи: з виробництва пластмас у первинних формах, смол іонообмінних – потужністю 0,5 тис.т; з виробництва товарного бетону – потужністю 52,6 тис.м3; з виробництва пива – потужністю 120,0 тис.дал; котельня промислова – потужністю 1,89 Гкал; котельні районні – потужністю 4,97 Гкал/год та інші.
Збільшено потужності телекомунікаційних систем, зокрема введено в дію 14 базових станцій стільникового зв’язку та 2048 номерів міської автоматичної телефонної станції.
Крім цього, введені в дію технічні центри та станції технічного обслуговування автомобілів потужністю 5,04 тис.обслуг.авто, автомобільні заправні станції потужністю 501,86 тис. обслуг.авто.
Введено в експлуатацію об’єкти газифікації протяжністю – 0,94 км, вартістю основних фондів 94 тис.грн.
Введення в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей підприємствами та організаціями Харківської області здійснювалось в основному за рахунок власних коштів підприємств. Кошти державного бюджету складали 2,2% від фактичної вартості основних фондів усіх введених по області об’єктів.

Заступник начальника Головного управління статистики О.М.Ракітіна

Версія для друку Поділиться:


Вверх