ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Введення в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей в Харківській області за I півріччя 2012р.

16 серпня 2012 | 00:00

Згідно зі статистичною звітністю про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт за січень–червень 2012р. було прийнято (введено) в дію 76 нежитлових будівель промислових та для надання послуг населенню. Частка вартості прийнятих (введених) в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей у загальному обсязі основних фондів введених по області об’єктів дорівнює 78,9% (1501,6 млн.грн.).
За січень–червень 2012р. завершено будівництво (реконструкцію або розширення) й прийнято (введено) в експлуатацію ряд виробничих потужностей, серед яких цехи: з виробництва пластмас у первинних формах, смол іонообмінних – потужністю 0,5 тис.т; з виробництва товарного бетону – потужністю 392,6 тис.м3; з виробництва соків фруктових та овочевих – потужністю 3,5 тис.т; з виробництва продуктів з м’яса – потужністю 1182,6 т; з виробництва дріжджів – потужністю 8,5 тис.т; з виробництва пива – потужністю
120,0 тис.дал; з переробки м’яса – потужністю 16,7 тис.т; котельня промислова – потужністю 1,89 Гкал; котельні районні – потужністю 5,77 Гкал/год та інші.
Збудовано автомобільних доріг з твердим покриттям протяжністю 2,71 км; трамвайних колій – 0,33 км та мостів пішохідних –57,0 пог.м.
Збільшено потужностей телекомунікаційних систем, зокрема прийнято в дію
65 базових станцій; вузол доступу до мережі Інтернет на 500 портів та 2048 номерів міської автоматичної телефонної станції.
Крім цього, прийняті (введені) в експлуатацію технічні центри та станції технічного обслуговування автомобілів потужністю 10,47 тис.обслуг.авто, автомобільні заправні станції потужністю 610,61 тис.обслуг.авто, тощо.
Також важливе значення для проведення фінальної частини турніру «ЄВРО–2012» у м.Харкові мало прийняття (введення) в експлуатацію спортивних майданчиків загальною площею майже 104 тис.кв.м.
Прийняття (введення) в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей підприємствами та організаціями Харківської області здійснювалось в основному за рахунок власних коштів підприємств. Кошти державного бюджету складали 6,6% від фактичної вартості основних фондів усіх прийнятих в експлуатацію по області об’єктів.

Заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов

Версія для друку Поділиться:


Вверх