ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

04 вересня 2019 | 13:01

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

4 вересня до першого заступника голови ХОДА зверталися переважно із земельними питаннями.

Так, один із заявників звернувся з питанням, що стосувалося його незгоди з відповіддю Департаменту агропромислового розвитку ХОДА щодо можливих неправомірних дій з боку агрофірми.

Заявник пояснив, що склав договір оренди з місцевою агрофірмою у 2008 році.

«Цей договір був строком на 10 років, і цей термін закінчився. Я звернувся до Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, аби мати можливість самому обробляти свою землю, а мені надійшла відповідь, з якою я категорично не згоден, – сказав заявник. – Вони пишуть, що договір оренди ще діє».

Перший заступник голови ХОДА повідомив заявнику, що у підписаному ним договорі прописані умови оренди, які діють з моменту реєстрації договору.

«Момент реєстрації – 2012 рік, - сказав Марк Беккер. – При підписанні договору вам необхідно було чітко ознайомитися з умовами, які у ньому прописані. Зараз вам необхідно звернутися до суду і, якщо у вас є підстави для розірвання цього договору – суд задовольнить позов».

Також низка питань стосувалась виділення земельних ділянок або оформлення документів на право власності на землю.

Усі питання, що були озвучені у ході особистого прийому громадян, Марк Беккер взяв під особистий контроль. Звернення громадян будуть розглянуті профільними підрозділами ХОДА, а заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни.

Фото

Теги: беккер прийом земля

Версія для друку Поділиться:


Вверх