ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині відзначають День фізичної культури та спорту

14 вересня 2019 | 11:49

На Харківщині відзначають День фізичної культури та спорту

На базі ДЮСШ «ХТЗ» відбувся Олімпійський урок.

На святковий захід завітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Учасниками свята стали фізкультурно-спортивний актив області, а також вихованці та тренери школи. Відкриваючи урочистий захід, Анатолій Бабічев привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Сьогодні хочеться особливо відзначити тих, хто захоплює нас своєю майстерністю, силою волі, наполегливістю, прагненням до поставленої мети. У 2019 році спортсмени Харківської області на чемпіонатах, кубках світу та Європи, міжнародних змаганнях вже вибороли 373 медалі різного ґатунку», - сказав Анатолій Бабічев.

Він зазначив, що 2019 рік є передолімпійським, і харківські спортсмени виборюють право на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо.

«Уже сьогодні ми можемо заявити, що харківські спортсмени будуть брати участь у Олімпійських іграх, адже збірна команда України з синхронного плавання, яка складається з харків’янок, уже виборола олімпійські ліцензії в дуеті та групових вправах», - зазначив Анатолій Бабічев.

Він відзначив, що керівництво області на чолі з головою ХОДА Юлією Світличною докладає великих зусиль для створення комфортних умов для тренувань наших спортсменів, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою й спортом, розбудови спортивної інфраструктури. Під час заходу він передав кращим спортсменам регіону відзнаки ХОДА.

Фото

Теги: спорт бабічев хтз день фізкультури

Версія для друку Поділиться:


Вверх