ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична привітала жителів Лозової зі 150-річчям міста

16 вересня 2019 | 19:43

Юлія Світлична привітала жителів Лозової зі 150-річчям міста

Під час робочої поїздки до Лозівського району 16 вересня голова ХОДА завітала на святковий захід на головному майдані райцентру.

Керівниця області привітала всіх жителів міста Лозова зі 150-річчям від дня його заснування та передала особисті вітання від Президента України Володимира Зеленського.

«Сьогодні велике свято! Сьогодні ми дякуємо всім, хто працював, хто захищав, хто розбудовував і прославляв Лозову. І сьогодні маємо змогу продовжувати гарні справи, об’єднуватися заради перемог, - сказала Юлія Світлична. - У нас з вами було багато приводів для того, щоб зустрічатися, планувати, а зараз маємо можливість для того, щоб підбити проміжні підсумки роботи . Як годиться, ми прийшли на день народження з особливими новинами. Та дорога, на яку Лозова чекала десятиріччями, сьогодні відновлена, вона проїзна та для всіх відкрита. Дякуємо всім, хто надихав, підштовхував, будував, хто сплачував податки, хто кожного дня робив усе для того, щоб наша мрія втілилася в життя».

Голова ХОДА побажала жителям Лозової здоров’я, енергії та наснаги.

Зі святкової сцени земляків привітав міський голова Сергій Зеленський. Він також подякував Юлії Світличній за підтримку, яку має місто.

«Хотів би подякувати Юлії Олександрівні за те, що вона взяла мене у свою команду, тому що без її допомоги ми, мабуть, не зробили б таке процвітаюче місто. Рік тому, коли ми підняли питання ремонту дороги до міста Харків, ніхто не вірив у це. А сьогодні ще й відрили об’їзну, яку не збудували навіть у радянські часи», - відзначив Сергій Зеленський.

Святкові заходи в Лозовій відбуваються протягом усього дня 16 вересня. Тут працюють тематичні виставки та музейні експозиції, торговельні павільйони, проводять різноманітні конкурси. Вечір продовжать виступи зірок української естради та дискотека.

Більше фото

Фото

Теги: світлична лозова 150 років свято

Версія для друку Поділиться:


Вверх