ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

18 вересня 2019 | 14:50

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

18 вересня до першого заступника голови ХОДА звернулося близько 15 жителів Харківської області.

Так, на особистий прийом звернувся заявник з питанням щодо збільшення розміру орендної плати за користування землею, яка знаходиться на території Золочівського району. Він зазначив, що орендар не виконує домовленостей і не виплачує орендну плату в повному обсязі.

«Спочатку це повинно було бути 9 тис. грн, минулого разу він сплатив 7,5 тис. грн, а тепер я не впевнений, чи сплатить взагалі хоч якусь суму», - зазначив заявник.

Перший заступник голови ХОДА відповів, що невиконання однією зі сторін умов договору оренди – це причина для його розторгнення.

Також до Марка Беккера звернувся житель області з питанням, що стосувалося отримання кадастрового номеру на земельну ділянку, яка розташована на території Богодухівського району. Перший заступник голови ХОДА доручив представникам Держгеокадастру розібратися з даним питанням та надати заявнику необхідну допомогу в рамках закону.

Низка питань, з якими зверталися до першого заступника голови ХОДА, стосувалися перевезень, зокрема: облаштування зупинок, забезпечення права громадян на пільговій проїзд та організації транспортного сполучення з обласним центром. Вирішення всіх питань, які були озвучені в ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: беккер прийом транспорт земля

Версія для друку Поділиться:


Вверх