ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Підписано угоду про співробітництво між Харківською та Могилівською областями

04 жовтня 2019 | 14:42

Підписано угоду про співробітництво між Харківською та Могилівською областями

Голова ХОДА Юлія Світлична та очільник Могилівського обласного виконавчого комітету Леонід Заєць підписали угоду в ході Другого форуму регіонів України та Білорусі, який проходить 4 жовтня в Житомирі за участі президентів обох держав.

Рамкова угода між Харківською обласною державною адміністрацією та Могилівським обласним виконавчим комітетом (Республіка Білорусь) передбачає співробітництво у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі.

«Харківщина має результативний досвід співробітництва з міжнародними партнерами з країн Європейського союзу та США. У рамках форуму ми підписали угоду про співробітництво з Могилівською областю, з якою маємо схожі економіки. Акцент у співробітництві будемо робити на сильних сторонах наших регіонів: машинобудуванні та агропромисловому комплексі. Впевнена, що угода буде продуктивною, і перші результати отримаємо вже зовсім скоро, - сказала Юлія Світлична. -  Загалом зовнішньоторговельний оборот між Харківщиною та Білоруссю у порівнянні з минулим роком зріс. Сьогодні харківська делегація, до якої увійшли представники промислових підприємств, науковці, фахівці з розвитку міжнародних відносин регіону та сільського господарства, вже провела низку зустрічей. І я впевнена, що наше співробітництво буде укріплюватися і надалі».

«Ми бачимо Україну як одного з пріоритетних зовнішньоекономічних партнерів. До цього ми мали угоди про співробітництво з низкою регіонів, але бачимо великий потенціал для розвитку зв’язків, у тому числі на рівні підприємств та організацій. Найбільш перспективні напрямки співпраці для нас – це сільське господарство та машинобудування», - зазначив Леонід Заєць.

Угода між Харківською та Могилівською областями також передбачає співробітництво у галузях  науки, техніки, освіти та охорони здоров’я, культури і мистецтва, розвитку туризму і спорту, екології та раціонального використання природних ресурсів, а також у питаннях розвитку місцевого самоврядування.

Більше фото

Фото

Теги: світлична форум білорусь могилівська область угода про співробітництво міжнародне співробітництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх