ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

20 листопада 2019 | 13:43

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

За вирішенням проблемних питань до першого заступника голови ХОДА 20 листопада звернулося понад 10 жителів Харківської області.

Питання, озвучені під час особистого прийому, здебільшого стосувалися земельної сфери, ЖКГ та транспортних перевезень.

Так, житель Богодухівського району звернувся за роз’ясненням щодо процедури отримання права власності на земельну ділянку, яка розташована на території сільської ради за межами населеного пункту.

«У першу чергу вам необхідно звернутися до місцевого органу Держгеокадастру із заявою про намір отримати земельну ділянку», - зазначив Марк Беккер.

Також на прийом звернулася мати загиблого військовослужбовця, який брав участь у АТО, щодо виплати грошової компенсації. Заявниця зазначила, що ще в 2015 році комісія обстежила умови проживання загиблого воїна та досі жодної компенсації вони не отримали.

«У мене є лист від голови РДА, де прописано, що прийнято рішення про виділення нашій сім’ї грошової компенсації, - сказала заявниця. – Та жодних виплат ми так і не отримали».

Перший заступник голови ХОДА запевнив матір загиблого бійця, що це питання від сьогодні - на контролі в облдержадміністрації. Усі компенсації, які передбачені законом України, вона отримає.

Усі звернення, які озвучили під час особистого прийому, розглянуть спеціалісти відповідних підрозділів ХОДА, а заявники отримають відповіді у встановлений законодавством строк.

Фото

Теги: беккер прийом земля жкг

Версія для друку Поділиться:


Вверх