Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер зустрівся з представниками дипломатичного корпусу, що працюють у Харківській області

29 листопада 2019 | 20:38

Під час неформального спілкування очільник ОДА обговорив з керівниками іноземних представництв питання подальшої співпраці, зокрема, перспективи залучення нових інвестицій в економіку регіону.

«Це вперше в області організовано таку спільну зустріч. І я дуже вдячний за те, що ви прийняли запрошення. Я хочу познайомитися з усіма, хочу розширювати наші відносини. Всі соціальні проекти та інші ініціативи, які у вас є, ми будемо підтримувати. І зі свого боку будемо пропонувати ідеї. Ми абсолютно відкриті і не просто готові, а дійсно бажаємо співпрацювати», - сказав Олексій Кучер.

Під час заходу він привітав почесного консула Республіки Албанія в Харкові Шахіна Омарова з Днем незалежності Албанії, який святкували 28 листопада,  а почесного консула Республіки Індонезія в Харкові Олександра Фельдмана - з призначенням (він обійняв посаду 26 листопада).

Представники консульств під час зустрічі розповіли про проєкти, які  реалізують у регіоні. 

Так, керівник регіонального представництва КМЄС Роберт Жулкєвскі розповів про роботу з підтримки реформ правоохоронних органів на Харківщині. Почесний консул Республіки Австрія в Харкові Всеволод Кожемяко повідомив про проєкти з підтримки переселенців, які реалізуються за підтримки Почесного консульства, та запропонував у найближчій перспективі організувати зустріч керівництва області з послом Австрії в Україні.


Теги: кучер дипломати консул почесний консул

Поділиться:Схожі новини