ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область може стати першою в Україні за показниками інвестклімату. Олексій Кучер

05 грудня 2019 | 13:22

Харківська область може стати першою в Україні за показниками інвестклімату. Олексій Кучер

Про це голова ХОДА заявив під час сесії обласної ради 5 грудня.

Відповідаючи на запитання депутатів облради щодо Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, голова ХОДА розповів, що робить та робитиме для залучення інвестицій у область.

«Я розумію необхідність залучення іноземних інвестицій. Для цього, як ви знаєте, я вже провів зустріч з усіма консулами, які присутні на території Харківської області. На цій зустрічі я попрохав їх організувати можливі зустрічі з усіма послами цих країн. І всі надали підтвердження, що дійсно такі зустрічі відбудуться. Більш того, вже відповідні підрозділи Харківської обласної державної адміністрації узгоджують час зустрічі з послами», - повідомив Олексій Кучер.

Він також відзначив, що під час зустрічі з дипломатами обговорювали питання залучення інвестицій. І в цій роботі дуже важливим напрямком є покращення інвестиційного клімату в регіоні.

«Ви ж розумієте, що є певні показники інвестиційного клімату. Нажаль, за цими показниками Харківська область зараз знаходиться на 14-му місці в Україні. Я впевнений, що Харківська область може бути першою. Тут простий критерій: простота входження інвестора на ринок та простота ведення бізнесу. Ми зараз працюємо над тим, щоб створити відповідний структурний підрозділ ХОДА, який відповідатиме за інвестиції. Де працюватимуть люди, які фактично за руку будуть проводити інвестора по всім установам – для того, щоб йому не створювали додаткових перешкод у реалізації проєктів. Це дуже важливо. Якщо ми це продемонструємо, інвестор піде до нас», - сказав голова ХОДА.

Він також закликав депутатів запрошувати інвесторів до Харківської області.

«Я готовий особисто зустрічатись з кожним, створювати всі законні умови для того, щоб ми розвивали наш регіон», - відзначив керівник області.

Теги: сесія кучер інвестиції

Версія для друку Поділиться:


Вверх