ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Грицьков провів особистий прийом громадян

03 березня 2020 | 13:08

Євгеній Грицьков провів особистий прийом громадян

До заступника голови ХОДА 3 березня звернулися жителі Харківської області за вирішенням проблем, які стосувалися культурної та освітньої сфер.

Так, житель Харківського району звернувся на особистий прийом з проханням сприяти встановленню спортивного майданчика на території одного з навчальних закладів населеного пункту.

«У нас футболом займаються понад 90 дітей, які завойовують призові місця на чемпіонатах області в усіх вікових категоріях. Але спортивного майданчика для таких обдарованих дітей немає», - зазначив заявник.

За його словами, територія, на якій можна побудувати майданчик, є, але сам заявник не знає, кому вона належить: місцевій владі чи закладу освіти.

Євгеній Грицьков зазначив, що питання розвитку спортивної інфраструктури дуже важливе.

«Першим кроком нам необхідно з’ясувати, кому належить земельна ділянка, потім уже будемо вирішувати, за допомогою яких джерел фінансування втілюватимемо цей проєкт», - сказав Євгеній Грицьков.

Також у ході особистого прийому порушувались питання організації творчого виступу та інші. Усі звернення заступник голови ХОДА взяв на особистий контроль, заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни.

Фото

Теги: спорт освіта прийом грицьков

Версія для друку Поділиться:


Вверх