ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На будівництві Краснокутського ФОКу виконали 75% робіт

18 липня 2020 | 18:50

На будівництві Краснокутського ФОКу виконали 75% робіт

Об'єкт, що включений до програми Президента України «Велике будівництво», відвідав голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Краснокутського району.

Краснокутський фізкультурно-оздоровчий комплекс розпочали будувати у 2018 році. Зараз будівля зведена, із зовнішніх робіт залишився монтаж фасадів, всередині триває оздоблення, проводять стяжку підлоги на 1-му поверсі. За оцінками підрядників, усі роботи будуть завершені у вересні.

«Ступінь готовності об'єкту вже досить висока – вища за 75%. Я задоволений цим, і вже не маю хвилювань, що ми дійсно здамо цей об'єкт вчасно, - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер. – Забудовник реалізує вже 8-й такий проєкт в області, голова райдержадміністрації супроводжував такий само проєкт у іншому районі, коли очолював його, тож тут ми маємо і досвід будівництва, і повний контроль. Що найважливіше: ми чекали на грошові кошти, вони надійшли з ДФРР, тож зараз немає жодних перепон для того, щоб проєкт завершити».

Після проведення оздоблювальних робіт у залі на 1-му поверсі змонтують сітку для волейболу та тенісу, встановлять футбольні ворота тощо. Бажання займатися в новому спорткомплексі вже виявили понад 1000 місцевих жителів – як діти, так і дорослі. На базі ФОКу працюватимуть спортивні секції з волейболу, футболу, боксу та акробатики.

Фото

Теги: кучер велике будівництво краснокутськ робоча поїздка фок

Версія для друку Поділиться:


Вверх