ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер ознайомився з роботою Харківського заводу спеціальних машин

11 вересня 2020 | 14:31

Олексій Кучер ознайомився з роботою Харківського заводу спеціальних машин

11 вересня глава області відвідав підприємство, провів нараду з його керівництвом і поспілкувався з робочим колективом.

«Харків - це індустріальне місто, але багато десятків років влада забувала про промисловість, більшість підприємств - у важкому стані. Наше завдання зараз - зберегти ті підприємства, які працюють. Адже промисловість в нашій області - це 150 тис. робочих місць, 70% усього прибутку регіону і 50% наповнення бюджету», - зазначив Олексій Кучер.

Керівник області додав, що близько місяця тому вже відвідував завод разом з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим, і керівник парламенту був вражений результатами підприємства. Завод спецмашин стрімко набирає обертів у системі управління ДК «Укроборонпром». Так, за статистикою, на підприємстві одна з найвищих середніх заробітних плат в області - близько 20 тис. грн.

Директор заводу Євген Стрілець повідомив, що зарплата на підприємстві підвищується щороку приблизно на 20% шляхом збільшення обсягів виробництва.

«Середня заробітна плата - 20,5 тис. грн, у фахівців високого класу, наприклад, 6 розряду досягає 40 тис. На підприємстві працювало 270 людей, у цьому році ми ще взяли фахівців, тепер - 325 осіб», - розповів керівник заводу.

За словами Євгена Стрільця, потужності підприємства сьогодні завантажені. Так, у заводу вже є додаткові контракти, і до кінця року тут планують обладнати будівлю для виробництва спецпродукції в обсягах до 80 млн грн.

«У нас є план робіт, план закупівель на рік, і це дає можливість працювати, дивитися вперед і отримувати позитивний результат. У нас великі плани щодо роботи на експорт. Усі наші машини - це майстерні з обслуговування спеціальної техніки: - бронетанкової, автомобільної та ін. Ми багато років працюємо з партнерами з В'єтнаму, Таїланду, Ємену, Азербайджану», - каже Євген Стрілець.

Також керівник підприємства поділився планами з набору конструкторів-технологів. Це дасть можливість підприємству розробляти нові зразки техніки.

«Зараз ми хочемо створити свій конструкторський центр і підбираємо людей з досвідом, які можуть керувати, створювати колективи й виконувати поставлені завдання», - сказав директор підприємства.

Наприкінці візиту на завод Олексій Кучер поспілкувався з трудовим колективом. Глава ХОДА запевнив, що підприємство може розраховувати на будь-яку необхідну допомогу з боку керівництва області та країни.

Фото

Теги: кучер підприємство завод спеціальних машин візит

Версія для друку Поділиться:


Вверх