ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання будівництва об’єктів, що реалізуються в межах проєкту ПРООН

22 вересня 2020 | 16:47

У ХОДА обговорили питання будівництва об’єктів, що реалізуються в межах проєкту ПРООН

22 вересня відбулась робоча зустріч заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка з представниками Програми розвитку ООН.

Під час заходу обговорили шляхи співпраці та перелік об’єктів, будівництво чи реконструкція яких може фінансуватися коштом міжнародних донорів.

Так, керівник проєкту технічної підтримки Надзвичайної кредитної програми для раннього відновлення (ПРООН) Ігор Кістеньов-Кавказький нагадав, що відповідна технічна допомога надається у 9 областях України. Харківський регіон має певні пріоритети у реалізації проєкту. Зокрема, акцент зроблено на відновленні приміщень охорони здоров’я. У рамках НКПВУ в Харківській області з 21 об’єкта вже завершено 10. При цьому на 4 об’єктах наразі будівництво тимчасово призупинено. Делегація ПРООН проінспектувала будівлі, серед яких - обласний протитуберкульозний диспансер №7 та приміщення лікувального корпусу обласної клінічної лікарні.

Під час зустрічі обговорили шляхи вирішення проблемних питань будівництва цих об’єктів та розробки нових проєктів для майбутньої реалізації. Ігор Кістеньов-Кавказький зазначив, за пів року перший етап проєкту завершиться, але оновлений НКПВУ-2 буде приймати нові проєкти від регіонів. Як і раніше, фінансування буде від Європейського інвестиційного банку, а розпорядником коштів буде Мінрегіон. Основні вимоги до проєктів - вони повинні бути соціально вагомими та розвивати регіон.

На думку Руслана Тихонченка, серед майбутніх об’єктів, які потребують міжнародної допомоги, - будівництво онкоцентру в Харкові та відновлення водогону у місті Лозова.

Фото

Теги: тихонченко програма розвитку проон будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх