ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Ізюмському та Балаклійському районах ремонтують приймальні відділення двох лікарень

08 жовтня 2020 | 17:04

В Ізюмському та Балаклійському районах ремонтують приймальні відділення двох лікарень

У рамках Президентської програми «Велике будівництво» ремонти проходять у Балаклійській ЦРЛ та Ізюмській міській лікарні.

8 жовтня під час робочої поїздки до районів з ходом робіт у лікарнях ознайомився заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко. Спілкуючись з підрядниками, він наголосив на необхідності дотримання термінів виконання робіт.

На будівництві приймального відділення Балаклійської ЦРЛ вже виконали земельні роботи, улаштували фундамент, виконали роботи з перенесення теплотраси.

У Центральній міській лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі роботи розпочалися 2 вересня. Ступінь будівельної готовності об’єкту зараз складає 27%.

Під час поїздки в райони Руслан Тихонченко також ознайомився з роботою Балаклійського районного дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел», приміщення якого потребує капітального ремонту. Балаклійська РДА вже підготувала та надала необхідний пакет документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Також заступник голови ХОДА ознайомився з роботою очисних споруд селища Донець. Про проведені роботи та найближчі плани з пусконалагоджувальних робіт розповів начальник КП «Балаклійський водоканал» Віктор Трубчанінов. За його словами, капітальний ремонт комплексу очисних споруд у смт Донець був розпочатий ще у 2017 році. У 2019 році для завершення робіт виділили кошти з обласного бюджету. У цьому році буде проведено обстеження та пусконалагоджувальні роботи.

Фото

Теги: ремонт лікарні тихонченко приймальні відділення

Версія для друку Поділиться:


Вверх