ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Руслан Тихонченко ознайомився з ходом роботи щодо реконструкції ФОК «Донець»

09 жовтня 2020 | 13:42

Руслан Тихонченко ознайомився з ходом роботи щодо реконструкції ФОК «Донець»

Наразі основні роботи сконцентровано навколо влаштуванням басейну.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у місті Ізюмі заступник голови ХОДА відвідує вже не вперше, також влітку з будівництвом цього об’єкту знайомився керівник області Олексій Кучер.

Нагадаємо, що реконструкція ФОКу з будівництвом басейну проводиться в межах проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Фінансуються роботи коштом різних джерел, у тому числі Державного фонду регіонального розвитку.

Руслан Тихонченко ознайомився з будівництвом спорткомплексу та басейну, перевірив хід виконання робіт, поспілкувався з підрядниками щодо термінів закінчення ремонтних робіт.

Ремонт тут розпочався наприкінці 2019 року, тоді провели демонтаж усіх внутрішніх приміщень. Наразі ступінь будівельної готовності об’єкту складає 65 %. Як відзначили підрядники, на об’єкті вже виконано роботи зі встановлення котлів стальних жаротрубних пароводогрійних на твердому паливі. Також у басейні встановлені фільтри для очищення води у трубопроводах систем опалення, прокладено трубопроводи водопостачання, трапи для трубопроводів каналізації та частково придбане вмонтоване обладнання.

Запланований термін завершення робіт на об’єкті та подальше введення його в експлуатацію становить 30 грудня 2020 року.

Фото

Теги: тихонченко велике будівництво ізюм фок

Версія для друку Поділиться:


Вверх