Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В ОДА обговорили співпрацю Харківщини та Естонії в межах програми «Стійка Україна»

24 травня 2021 | 17:56

24 травня заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха зустрівся з представниками програми.

Ця програма впроваджується Міжнародним центром оборони та безпеки (ICDS), який є провідним аналітичним центром Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики, за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

«Стійка Україна» має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення цієї системи.

«Нам дуже приємно бути в Харкові. За підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та посольства Сполучених Штатів у Києві зараз планується проведення серії навчальних заходів, так званих симуляційних кризових навчань, які будуть розроблені спеціалістами з України, Естонії та Сполучених Штатів для того, щоб разом нам відпрацювати деякі моменти, пов’язані з комунікацією під час кризи», - зазначив під час зустрічі виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки Дмитро Теперік.

Проєкт «Стійка Україна» передбачає проведення міжсекторальних кризових, які пов'язані з національною стійкістю у розрізі інформаційної безпеки, кризової та стратегічної комунікації, що відбудуться з вересня у восьми областях України, зокрема - у Харківській.

Роман Семенуха зазначив, що Харківщина відкрита до нових можливостей та ідей. На сьогодні інформаційна та кібербезпека є досить важливими питаннями, і досвід Естонії може стати корисним для України і, в тому числі для Харківського регіону.


Теги: семенуха україна кібербезпека інформаційна безпека

Поділиться:Схожі новини