Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На «Нову українську школу» в Харківській області виділили 73,7 млн гривень

10 червня 2021 | 11:31

Відповідне рішення ухвалили депутати 10 червня на сесії Харківської обласної ради.

Так, на покращення матеріально-технічної бази початкової школи та створення сучасної бази, що відповідає критеріям «Нової української школи», виділили кошти у сумі 52,5 млн гривень. Про це повідомили у Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

«Частину коштів, а саме: понад 21 млн грн спрямують на закупівлю комп’ютерного обладнання. На оснащення класних кімнат сучасними меблями виділено понад 18 млн грн та 13 млн грн спрямують на закупівлю засобів навчання та обладнання для початкової школи», – зазначили у департаменті.

Кошти розподілять пропорційно по всіх місцевих бюджетах у залежності від кількості закладів, що мають початкову ланку, та кількості учнів 1-4 класів.

Також понад 19,8 млн гривень виділили на підвищення кваліфікації педагогічних працівників та 1,8 млн - 4 закладам, які беруть участь у Всеукраїнському інноваційному освітньому проєкті «Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної та середньої освіти в умовах реалізації державного стандарту базової середньої освіти».


Теги: сесія кошти школа

Поділиться:Схожі новини