ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна повністю забезпечена COVID-вакцинами, проблем з постачанням немає. Денис Шмигаль

14 липня 2021 | 14:36

Україна повністю забезпечена COVID-вакцинами, проблем з постачанням немає. Денис Шмигаль

Вакцини стабільно надходять до країни і розвозяться регіонами для подальшого вживання, заявив прем’єр-міністр на засіданні уряду.

«Вакцинація є питанням національної безпеки, і ця кампанія продовжує набирати оберти. Вже шостий тиждень поспіль збільшується темп імунізації і фіксуються рекорди вакцинації за добу. Чим швидшими будуть темпи вакцинації, тим більше людей ми захистимо, в тому числі, і від нового дельта-штаму коронавірусу. Україна повною мірою забезпечена вакцинами і вони стабільно надходять до нас», - заявив Денис Шмигаль.

У МОЗ нагадують, що вакцинація проти COVID-19 в Україні проходить поетапно згідно з Дорожньою картою. Вакцинуватися від COVID-19 можна в пунктах щеплень, які діють в більшості закладів первинної медичної допомоги, та у центрах масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі та вихідні дні. 

Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовці, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech та AstraZeneca (Covishield, SKBio).

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Теги: вакцина шмигаль

Версія для друку Поділиться:


Вверх