ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Люди з інвалідністю на Харківщині можуть вакцинуватися від COVID-19 вдома

28 вересня 2021 | 20:22

Люди з інвалідністю на Харківщині можуть вакцинуватися від COVID-19  вдома

Діставатися до центрів масової вакцинації та стояти в чергах не потрібно. Про це нагадав заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

«У людей, які відносяться до мало мобільних груп населення та їх оточення, є можливість вакцинуватися вдома. Для цього можна звернутися на «гарячу лінію» МОЗ або до Департаменту охорони здоров’я  Харківської ОДА або до свого сімейного лікаря. І, як це було й раніше, мобільна бригада буде виїжджати додому до такої людини. Якщо потрібно вакцинувати ще й рідних та близьких, то вони так само мають право та будуть вакциновані на місці», - повідомив Михайло Черняк.

Звернутися на «гарячу лінію» МОЗ можна за телефоном: 0 800 60 20 19. Оператору потрібно повідомити, що людина мало мобільна та потребує вакцинації на дому, а також чітко вказати адресу. Коли мобільна бригада формуватиме графік виїздів, адресу додадуть до маршруту. Також із відповідним запитом можна звернутися до сімейного лікаря або до Департаменту охорони здоров’я ХОДА за телефоном: (057) 705-10-85.

Михайло Черняк підкреслив: люди з інвалідністю є однією з пріоритетних груп щодо вакцинації від COVID-19.

«Не потрібно їхати на візку, наприклад, до центрів масової вакцинації – там скупчення людей. Безумовно, не кожен із них стовідсотково відповідає питанням інклюзивності, тому що приміщення є різні. Деякі відповідають вимогам доступності, деякі – ні. Тож набагато зручніше зробити вакцинацію в себе вдома», - акцентував заступник голови ХОДА.

Теги: черняк covid-19 вакцинація люди з інвалідністю інклюзія

Версія для друку Поділиться:


Вверх