ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Громади разом з МОЗ працюють над щепленням літніх жителей від COVID-19

04 лютого 2022 | 13:08

Громади разом з МОЗ працюють над щепленням літніх жителей від COVID-19

Українці, які проживають у віддалених куточках країни, не мають можливості отримати вчасну інформацію про щеплення, їх не запрошують на вакцинацію, дехто має обмежені можливості пересування.

Щоб розв'язувати цю проблему, з 10 січня у громади, в яких щеплено менше ніж 25% літніх жителів, виїжджають мобільні бригади з вакцинації. Станом на 1 лютого було зроблено близько 8 тис. таких виїздів та здійснено близько 90 тис. щеплень серед людей старше 60 років.

Цього тижня очікують щонайменше 3,5 тис. виїздів, за кожен з яких заплановано зробити принаймні 20 щеплень.

«Для того, щоб убезпечити літніх українців від важких наслідків коронавірусної хвороби, необхідні спільні зусилля представників громад, медиків, громадських організацій, ЗМІ, місцевих лідерів думок та усіх небайдужих. Вони можуть надавати літнім людям необхідну інформацію про те, чому для них дуже важливо щепитися, чому це безпечно, де і як можна вакцинуватися, а також допомогу безпосередньо в отриманні щеплення від COVID-19», - зазначають у МОЗ.

Нагадаємо, що 80% померлих від COVID-19 за весь час пандемії  – це люди віком від 60 років.

Єдиним способом захиститися від важкої форми коронавірусної хвороби та смерті від неї для літніх людей є вакцинація.

Допомогти літнім людям записатися на вакцинацію може кожен. Для цього можна долучитися до проєкту з інфоволонтерства боротьби з COVID-19.  Більше інформації – тут

Графік виїздів мобільних бригад з вакцинації у громади Харківської області

Теги: вакцинація covid-19

Версія для друку Поділиться:


Вверх