ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина зберігає спокій та підтримує Збройні сили України, – Олег Синєгубов

15 лютого 2022 | 09:45

Харківщина зберігає спокій та підтримує Збройні сили України, – Олег Синєгубов

Це заявив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов під час робочої поїздки до військової частини А0501, яка є складовою Чугуївського гарнізону.

Наразі там щодня, окрім вихідних, проходять чергові ротні навчання 92-ої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

«Не дивлячись на ворожу пропаганду, фейки і намагання розхитати ситуацію зсередини, – Харківщина зберігає спокій та підтримує Збройні сили України! Усі підрозділи силового блоку, які відповідають за оборону Харківщини, чітко виконують свої функції і забезпечують безпеку громадян», – наголосив Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов закликав громадян не піддаватися паніці та першочергово стежити за інформацією, яка з’являється на офіційних ресурсах органів державної влади.

«Збройні сили України сьогодні міцні, оснащені і згуртовані, як ніколи! Готові захищати своїх близьких і свою країну, свої цінності і своє майбутнє. Особисто пересвідчився у високій професійності, технічній та моральній готовності наших воїнів. Жителі Харківщини можуть бути впевненими у захисті державою. Все буде Україна!», – зазначив голова Харківської ОДА.

Теги: безпека синєгубов

Версія для друку Поділиться:


Вверх