ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Наші Збройні Сили продовжують ліквідовувати ворожі війська та обороняти Харківщину - Олег Синєгубов

25 березня 2022 | 19:28

Наші Збройні Сили продовжують ліквідовувати ворожі війська та обороняти Харківщину - Олег Синєгубов

Голова Харківської ОВА повідомив, що українські захисники знищили потужний російській стаціонарний комплекс радіоелектронної боротьби.

“Завдяки цьому комплексу окупанти “глушили” наш зв'язок, електроніку, роботу наших систем протиповітряної оборони і безпілотників, вели розвідувальні роботи. Це потужна операція! За яку ми всі вдячні нашим непереможним бійцям”, - зазначив Олег Синєгубов. 

Він додав, що разом із ворожим комплексом ЗСУ знищили близько 50 ворогів, які безпосередньо працювали з технікою. 

Також голова ХОВА повідомив, що зранку в Харківському районі 92-га механізована бригада та військовослужбовці харківського гарнізону знищили ворожих розвідників, зокрема і командира роти. Бійці цієї ж 92-ї бригади узяли в полон 17 окупантів, 15 з яких мобілізовані з так званих днр/лнр. 

“Наші військові відзначають зубожіле екіпірування бійців з недореспублік, у декого з них - стан наркотичного та алкогольного сп’яніння і повну деморалізацію”, - сказав Олег Синєгубов.

За його словами, у тому ж Харківському районі мобільні підрозділи ЗСУ артилерією знищили ворожий вертоліт противника, який стояв просто на землі. 

“Росіяни останнім часом дають все більше приводів для їхніх ганебних поразок. Ми ж пишаємося нашими Героями! Перемога за нами, Слава Україні!” - сказав голова Харківської обласної військової адміністрації.

Теги: зсу синєгубов

Версія для друку Поділиться:


Вверх