Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова Харківської ОВА розповів про розподіл гуманітарної допомоги

15 квітня 2022 | 13:32

Як зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, необхідні продовольчі товари та медикаменти надходять мешканцям громад міста та області, або формують необхідний резерв.

Зокрема очільник області зазначив, що «гуманітарка» надходить до Харківщини з різних джерел.

«Це і міжнародні організації, і різноманітні фонди, допомагають народні депутати, люди за власні кошти збирають. Інший рівень допомоги – це те, що закуповується за кошти державного бюджету. Спочатку ми подаємо перелік того, що нам потрібно. Уряд визначив єдиного закупівельника – "Укрзалізницю", тобто все для області купується через "Укрзалізницю", зважаючи на наші потреби»,  -розповів Олег Синєгубов.

Ще продовольча допомога надходить із стратегічних запасів держави, а також від іноземних партнерів, наприклад із Польщі. За досягнутою з цією країною домовленістю, області щотижня будуть відправляти по 600 тонн продуктів харчування. Вже пішло дві поставки.

За словами голови ОВА все це дозволяє Харківщині сформувати стратегічний запас продуктів харчування в Харкові та організувати логістичні центри, через які з допомогою "Нової пошти", "Укрпошти" продовольство передається людям.

«Якщо говорити про територіальні громади, то в нас налагоджена система так: кожен очільник міста подає до нас заявку з переліком того, що потрібно. Ми її верифікуємо через райдержадміністрацію. Це якщо формалізувати, хоча ми насправді вже самі знаємо, де і яка гуманітарна допомога потрібна і відразу її туди доправляємо», - навів приклад очільник області.

Крім того Олег Синєгубов зазначив , що іноді, всупереч заборонам окупантів, волонтерам вдається доставити гуманітарну допомогу на тимчасово непідконтрольні території, де люди відчувають гуманітарну кризу.

«Якщо це окуповані території, як наприклад місто Ізюм, то ворог нам не підтверджує туди гуманітарних коридорів. Тому ми довозимо допомогу до найближчих населених пунктів, після того волонтери перевантажують її на маленькі авто і також за допомогою органів місцевого самоврядування "партизанщиною" довозять її на місця»,  - розповів Олег Синєгубов.


Теги: синєгубов гуманітарна допомога

Поділиться:Схожі новини