ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ще занадто небезпечно повертатися на звільнені від окупантів території - Олег Синєгубов

14 травня 2022 | 13:02

Голова ХОВА повідомив, що минулої доби ворог не завдавав ударів по Харкову, зосередив увагу на позиціях ЗСУ та по громадах області.

Від обстрілів страждають: Чугуїв, Дергачі, Золочів, Лозова та інші.

“Це свідчить про те, що розслаблятися ще зарано. Закликаю усіх адекватно реагувати на сигнали тривоги та не перебувати на вулицях без нагальної потреби”, - сказав Олег Синєгубов.

Також він зауважив, що наші Збройні Сили відтісняють ворога і мешканці починають повертатися до своїх будинків. Однак це ще занадто небезпечно. 

“Відступаючи, ворог замінував абсолютно все - подвір'я, лісосмуги, узбіччя доріг, навіть дитячі ліжка тощо. Зараз триває ретельна робота з розмінування. Прошу до офіційних повідомлень утриматися від повернення”, - підкреслив голова Харківської ОВА.

За його словами, область продовжує працювати над відновленням критичної інфраструктури та доставкою гуманітарної допомоги, особливо для мешканців щойно звільнених населених пунктів.

“Дякую волонтерам і бізнесу, що відновлюють роботу на Харківщині, та тим, хто і не завершував працювати. Кожен на своєму фронті ми робимо усе, щоб наблизити перемогу!” - сказав Олег Синєгубов.

Теги: синєгубов

Версія для друку Поділиться:


Вверх