ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області проведуть мультипредметне тестування

20 травня 2022 | 15:18

У Харківській області проведуть мультипредметне тестування

МОН внесло міста Харківщини до переліку населених пунктів, де цього року випускники шкіл зможуть пройти національне мультипредметне тестування.

Де саме будуть розгорнуті пункти тестування, наразі не повідомляється з міркувань безпеки.

“Спільно з територіальними громадами області формуємо бази даних усіх закладів, установ, організацій, на базі яких буде проведено національний мультипредметний тест”, - зазначили в Департаменті науки і освіти ХОВА. 

Як повідомили в Міністерстві освіти і науки, від сьогодні й до 7 червня триватиме перший етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

▪️ вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
▪️ зазначити своє прізвище та ім’я;
▪️ обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ». 

“Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування. На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування”, - зауважили в МОН.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

Теги: освіта випуск 2022 нмт

Версія для друку Поділиться:


Вверх