ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині організують курси з безпеки для місцевих жителів під час бойових дій

13 червня 2022 | 13:20

На Харківщині організують курси з безпеки для місцевих жителів під час бойових дій

Заняття планують проводити біля пунктів видачі гуманітарної допомоги.

Таке рішення ухвалили на нараді з представниками Департаменту цивільного захисту ХОВА, Головного управління ДСНС у Харківській області, «Червоного Хреста» та волонтерами БО «Благодійний фонд "Харків з тобою"». До організації процесу також долучився народний депутат України Павло Якименко.

На курсах розповідатимуть про правила поведінки під час артобстрілів. Окрім цього, жителів проконсультують, як правильно передавати інформацію правоохоронцям про обстріли чи переміщення ворожої техніки. Представники «Червоного Хреста» навчатимуть, як правильно надавати першу медичну допомогу.

Директор Департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Іван Сокол зазначив, що під час інструктажів мешканці зможуть поставити й інші будь-які запитання до спеціалістів. Зокрема, локації будуть розташовані не лише біля пунктів видачі гуманітарної допомоги, додатково організують 5 спеціальних локацій в Харкові та області.

«Ми проаналізували запит населення щодо того, як поводити себе під час атак окупантів. На нараді ми визначили зони відповідальності, обговорили теми занять та тривалість курсу. Перші заняття ми проводитимемо вже цього тижня», – говорить Іван Сокол.

Фото

Теги: сокол безпека дснс курси

Версія для друку Поділиться:


Вверх