ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Громади Харківщини отримують гуманітарну допомогу

21 червня 2022 | 12:43

Жителям області передали вершкове масло, овочі, продуктові набори і товари для малюків.

Так, 20 червня з обласного логістичного центру відправили 30 тонн вершкового масла. Цю допомогу розподілили між громадами Красноградського, Лозівського, Богодухівського, Чугуївського, Харківського та Ізюмського районів. 

Процес видачі допомоги населенню громади організовують самостійно. Зокрема, Печенізька селищна рада планує передати масло людям, які залишилися в тимчасово окупованих селах. У Чугуєві допомогу віддадуть комунальним службам, лікарням і тим, хто готує для людей у сховищах. У Зміївській і Слобожанській громадах продукти роздали внутршіньо переміщеним особам.

Крім цього, учора Богодухівська громада отримала чергову партію овочів - понад 3,2 тонни. А до Південної міської громади Харківського району передали підгузки для малюків. Минулого тижня гуманітарна допомога найменшим жителям області вирушила до Нововодолазької, Безлюдівської, Пісочинської, Ізюмської, Солоницівської, Лозівської, Зачепилівської та Біляївської громад.

Для харків’ян минулої доби відправили 11600 продуктових наборів. Їх можна отримати у гуманітарних відділеннях “Нової пошти” і “Укрпошти”.

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх