Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олег Синєгубов зустрівся з представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну»

23 червня 2022 | 14:04

Голова ХОВА обговорив із делегатами Фонду ситуацію в області та майбутню відбудову Харківщини.

Зокрема, на зустрічі були присутні заступники голови Харківської ОВА Михайло Харнам та Віта Ковальська. А також народний депутат України Олексій Красов.

Загалом мета діяльності Фонду «Партнерство за сильну Україну» (PFRU) полягає в реагуванні на чинники нестабільності за допомогою кращого надання державних послуг і нових економічних можливостей для мешканців постраждалих від конфлікту громад у Східних і Південних областях України. Міжнародними партнерами Фонду виступають Велика Британія, США, Канада, Швеція, Швейцарія.

Як зазначили представники Фонду, вони вже відвідали Київську, Чернігівську та Сумську області, а на Харківщину приїхали вперше.

Голова ХОВА зауважив, що у Харківській області ще ведуться бої на північному, північно-східному та Ізюмському напрямках. Майже щодня відбуваються атаки по Харкову та районах області.

«Попри все люди повертаються до Харкова. По області маємо приблизно 190 тисяч внутрішньо переміщених осіб – ті, хто виїхали з Донецької та Луганської областей, а також інших населених пунктів Харківщини», – повідомив Олег Синєгубов.

Він наголосив, що першочерговою потребою регіону є відновлення критичної інфраструктури житлово-комунальної сфери, а також лікарень, шкіл, університетів, дитячих садочків тощо.

«Спершу нам потрібно зосередити увагу на тому, що можемо швидко зробити в закладах освіти. Наприклад, вставити вікна чи оновити комунікації, щоб таким чином підготувати до нового сезону. Щодо медичної системи – теж є над чим працювати, оскільки треба не тільки відновлювати пошкоджені лікарні, а й закуповувати медичне обладнання», – зауважив голова ХОВА.

Окрім цього, Олег Синєгубов виокремив напрямок житла для внутрішньо переміщених осіб.

Технічний консультант Фонду Араміс Пенланд наголосив, що їхня організація працює і в сфері розмінування. Окрім надання Харківщині спеціалістів, пропонують також проводити навчання.

«Я на 100% підтримую ваш регіон, тож сподіваюся, що надалі спільно більш детально розглянемо, які сфери підтримки зможемо виокремити і розпочати співпрацю», – сказав Араміс Пенланд.

Крім того, радник Фонду із стабілізації Джеймс Феннел підкреслив, що результатом цієї зустрічі буде підписання меморандуму, в якому будуть окреслені всі конкретні напрямки співпраці.


Теги: синєгубов фонд

Поділиться:Схожі новини