ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

За тиждень жителям Харкова та області передали понад 390 тонн гуманітарної допомоги

18 липня 2022 | 14:44

За тиждень жителям Харкова та області передали понад 390 тонн гуманітарної допомоги

На пункти видачі в Харкові та територіальним громадам минулого тижня відправляли овочі, крупи, борошно, готові продуктові та гігієнічні набори, матраци та дитячі товари.

Як повідомили в обласному логістичному центрі, Красноградській, Богодухівській, Солоницівській, Лозівській, Чугуївській, Балаклійській громадам передавали матраци, гігієнічні та продуктові набори, дитячі підгузки та харчування. 

Малоданилівська, Донецька, Краснокутська, Малинівська, Слобожанська, Золочівська, Чугуївська, Солоницівська, Олексіївська громади отримали загалом більш ніж 174 тонни борошна. Крім того, Роганській громаді відправили овочі, а Малоданилівській - хліб. 

Нагадаємо, кожна громада працює безпосередньо з логістичним центром і отримує гуманітарну допомогу пропорційно до кількості свого населення. Власне видачу допомоги організовують місцеві ради. 

На пункти видачі “Укрпошти” і “Нової пошти” в Харкові протягом тижня передали 21000 продуктових наборів, а також 43 тонни картоплі, 33 тонни круп, 28 тонн цукру, майже 20 тонн борошна і близько 10 тонн гороху.

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх