ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області почали формувати власні продуктові набори

21 липня 2022 | 08:25

У Харківській області почали формувати власні продуктові набори

З 21 липня проднабори, зібрані на Харківщині, будуть доставляти в територіальні громади області.

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Вона нагадала, що до цього жителі громад області отримували продуктові набори, сформовані в інших областях України, а також у Великій Британії.

«Ми вдячні Офісу Президента, зокрема Гуманітарному штабу, яким керує Кирило Тимошенко. Тепер ми маємо змогу формувати продуктові набори на місці. Ця гуманітарна допомога дійде до кожного жителя Харківської області», - сказала Віта Ковальська.

За даними заступниці керівника ХОВА, до Харківщини наразі з інших областей України щоденно надходить майже 6 тис. тонн продукції.

«Ці 6 тис тонн продукції будуть спрямовані на формування майже 1 млн 700 тис. продуктових наборів. Завдяки цьому ми зможемо закрити потреби кожного жителя області», - повідомила Віта Ковальська.

До проднабору входить 14 позицій: олія, 4 порції м’ясної консерви, рибна консерва, кава або чай. До чаю - печиво, хлібці або сухарики. Також є макарони, манка, рис, пшоно, молоко, овочева консерва, цукор та борошно.

Наразі фасуванням наборів займається 30 людей, але їхню кількість буде збільшено. Зокрема, волонтерами тут працюють фахівці зі сфери культури та освіти.

Волонтерка, директорка Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва Віра Лагутіна говорить, що для перемоги України важлива допомога кожного громадянина, тож люди мистецтва не цураються фізичної роботи. 

З нею погоджується й волонтерка, артистка Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю Наталя Бабарук. Вона готова працювати й надихати наших захисників на перемогу.

«Це моє рідне місто, ми всі віримо в нашу перемогу. Тож поки маю можливість допомагати – допомагаю, - говорить артистка. - Мрію, що після перемоги ми зберемося всім колективом й зіграємо на наших улюблених сценах для харків’ян та гостей міста. Все буде Україна! Слава Україні!».

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх