ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Рішення щодо формату освітнього процесу ухвалимо ближче до початку навчального року, - Синєгубов

23 липня 2022 | 17:20

Рішення щодо формату освітнього процесу ухвалимо ближче до початку навчального року, - Синєгубов

Начальник Харківської ОВА зауважив, що формат навчання у закладах освіти області в наступному навчальному році залежатиме від військової обстановки в регіоні.

За його словами, на сьогодні в Харківській області майже 300 закладів освіти перебувають на тимчасово окупованих територіях. Із 24 закладів вищої освіти - 21 мають пошкодження. 17 шкіл повністю зруйновані і майже 200 - пошкоджені. 

64 навчальні заклади мають укриття, які відповідають вимогам безпеки. 

“Час польоту ракети з передмістя російського Бєлгороду складає 30-40 секунд. Тобто за 30 секунд ми маємо всіх дітей спустити в укриття. Ми проводили відповідні тренування, у нас йшло на це максимум 5 хвилин”, - розповів на брифінгу Олег Синєгубов. 

Він також пояснив, що в разі потрапляння ракети, будівлю може бути зруйновано повністю - аж до підвального приміщення. Масштаби загрози - непередбачувані. Зокрема, саме так сталося із будівлею ХОДА, коли 1 березня в неї поцілила російська ракета “Іскандер” і фактично “зрізала” 6 поверхів залізобетонного перекриття. 

“Тому рішення щодо навчального процесу будемо приймати ближче до початку навчального року, виключно враховуючи ту військову обстановку, яку будемо мати на той час. Але у той же час ми працюємо над приведенням до ладу всіх наявних укриттів”, - зауважив начальник обласної військової адміністрації.

Теги: освіта навчальний рік синєгубов

Версія для друку Поділиться:


Вверх