ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для освітян розробили рекомендації щодо організації безпечного навчання в різних форматах

25 серпня 2022 | 12:53

Для освітян розробили рекомендації щодо організації безпечного навчання в різних форматах

Довідник “Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки” розробила Державна служба якості освіти.

Рекомендації допоможуть керівникам закладів освіти організувати безпечне освітнє середовище в очному, дистанційному, змішаному форматах, а також більш ефективно змінювати формати залежно від безпекової ситуації. 

Переглянути рекомендації можна за цим посиланням.

Також в управлінні Державної служби якості освіти у Харківській області повідомили, що з 18 по 22 серпня в межах співпраці з Департаментом науки і освіти і Департаментом цивільного захисту ХОВА, Головним управлінням ДСНС України області, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківщини, Харківською академією неперервної освіти провели навчально-методичні семінари «Організація та здійснення заходів цивільного захисту закладами освіти в особливий період» для працівників місцевих органів управління у сфері освіти, директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Під час заходу окреслили шляхи організації та здійснення цивільного захисту закладами освіти для створення безпечних умов перебування в них вихованців, учнів і працівників (з урахуванням збройної агресії російської федерації). Крім того, актуалізували питання створення нешкідливих умов навчання та праці як складової внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Теги: освіта

Версія для друку Поділиться:


Вверх