Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині розпочали збір зерна кукурудзи

30 вересня 2022 | 09:33

Наразі в Богодухівському та Харківському районах зібрано 5 тис. тонн кукурудзи з 1 тис. га, середня врожайність - 49 ц/га.

Також розпочато збір технічних культур: соняшника намолочено 53 тис. тонн з площі 25 тис. га та сої – 4 тис. тонн з площі 2 тис. га.

Крім того, завершено збір озимого ріпаку, намолочено 24 тис. тонн при середній врожайності 24 ц/га. На полях області працювало 234 комбайни та для перевезення зерна було задіяно 401 одиницю транспортних засобів.

Нагадаємо, через війну жнива проходять у 5 районах Харківської області: Богодухівському, Красноградському, Лозівському, частинах Харківського та Чугуївського. Аграріями Харківщини загалом зібрано понад 1 млн 236 тис. тонн зерна зернових та зернобобових культур на площі 332 тис. га. Середня врожайність склала 37 ц/га. 

Довідка. За оперативними даними, під урожай 2023 року аграрії Харківської області планують посіяти озимі культури на зерно на площі 225 тис. га. Наразі проведено посів озимої пшениці на площі 28 тис. га - 17% від запланованих площ.


Теги: жнива

Поділиться:Схожі новини