ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Більш ніж 300 тонн гуманітарної допомоги за тиждень отримали жителі Харківської області

04 жовтня 2022 | 11:52

Більш ніж 300 тонн гуманітарної допомоги за тиждень отримали жителі Харківської області

Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, минулого тижня з обласного гуманітарного штабу 6 разів відправляли гумконвої до нещодавно деокупованих населених пунктів Харківщини.

У Чугуївську та Борівську громади минулого тижня доставили по 40 тонн допомоги, у Золочівську - 20 тонн продуктів і засобів гігієни. В Куп'янську громаду конвої вирушали двічі, загалом привезли майже 3 тисячі комплексних продуктових наборів. Також у Куп’янськ і Шевченкове передали понад 4 тисячі теплих ковдр.

Крім того, продуктові набори отримали жителі Харківської, Роганської, Вільхівської, Савинської, Малинівської громад - всього майже 20 тисяч пакунків.

Окремо передали більш ніж 100 тонн рису в Південноміську, Чугуївську, Зміївську, Дергачівську, Новопокровську, Люботинську, Височанську громади, а також психоневрологічним інтернатам і геріатричному центру Харківського району.

Медичним закладам області надали 55 тонн борошна. 

Близько 30 тонн продуктів отримали заклади освіти, смт Панютине і Дергачівська громада. 

Військовим частинам і спецпідрозділам Харківщини передали близько 12 тонн продуктів, напоїв, засобів гігієни. 

"Дякуємо нашим міжнародним партнерам, а також Полтавській, Київській, Івано-Франківській, Вінницькій, Сумській, Житомирській, Чернігівській областям за постійну підтримку Харківщини!" - зазначив Олег Синєгубов.

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх