ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Лікарні у деокупованих громадах забезпечують інтернетом від Starlink

08 жовтня 2022 | 08:55

Лікарні у деокупованих громадах забезпечують інтернетом від Starlink

Наразі безперебійний інтернет-зв’язок мають лікарні в Балаклії, Куп'янську, Ізюмі, Великому Бурлуці, Шевченковому й Вовчанську.

Таке завдання профільним підрозділам поставив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

Найближчим часом Starlink з'явиться і в Борівській ЦРЛ.

“Завдяки стабільному інтернету лікарі мають змогу користуватися електронною системою охорони здоров‘я, виписувати лікарняні та рецепти на ліки. Також це дозволяє вести бухгалтерський облік та своєчасно сплачувати заробітні плати співробітникам”, - розповів директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов.

Він також повідомив, що в деокупованих громадах Харківщини розташовано 25 медичних закладів. Тією чи іншою мірою постраждали приміщення всіх установ. Не дивлячись на це усім пацієнтам надається необхідна медична допомога. 

«Є різні програми, до відновлення роботи закладів медицини залучені як міністерство й місцева влада, так і міжнародні партнери, які теж допомагають нам. будемо відновлювати всі лікарні. Начальник ХОВА Олег Синєгубов тримає це питання на особистому контролі», - зазначив Максим Хаустов.

Водночас екстрена медична допомога надається фактично на всіх деокупованих територіях. 

«Всім людям на цих територіях, яким потрібна медична допомога, вона надається або амбулаторно на місці, або, якщо потрібно, то їх шпиталізують до інших профільних лікарень, які знаходяться поруч. Де є така можливість - налагоджуємо первинну ланку», - додав директор Департаменту.

Теги: медицина здоров'я деокуповані території

Версія для друку Поділиться:


Вверх