Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

18 мільйонів гривень уже виплачено жителям звільненої Харківщини - Олег Синєгубов

24 жовтня 2022 | 13:28

Начальник Харківської ОВА повідомив, що по 1200 гривень разової грошової допомоги отримали близько 15 тисяч людей з 62 деокупованих населених пунктів.

У Харківському районі кошти видали частині жителів Циркунівської, Липецької, Роганської, Дергачівської, Вільхівської, Малоданилівської громад.

Почалися виплати в Чугуївському районі. На сьогодні кошти надійшли до Чкаловської та Старосалтівської громад. 

У Куп'янському районі наразі виплати отримали жителі Шевченківської громади, в Ізюмському - жителі Балаклійської та Куньєвської тергромад.

Списки на виплату допомоги зараз формують керівники деокупованих громад. Ці списки передають "Укрпошті", щоб потім люди отримали ці кошти разом з пенсійними виплатами.

“Дякую Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Товариству Червоного Хреста в Україні та "Укрпошті" за реалізацію програми фінансової допомоги мешканцям Харківщини. Спільними зусиллями відновлюємо на звільнених територіях Харківщини нормальне життя”, - зазначив Олег Синєгубов.


Теги: виплати деокуповані території укрпошта

Поділиться:



Схожі новини