Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Ізюмському районі тривають відновлювальні роботи

22 листопада 2022 | 20:21

В результаті активних бойових дій інфраструктура та житловий фонд Ізюма зазнав значних руйнувань. За попередніми підрахунками, пошкоджено чи знищено 80% будівель.

Окупанти знищили і спецтехніку що була на балансі комунальних підприємств Ізюму.

«У цьому питанні будемо звертатися по допомогу до територіальних громад Львівщини, Івано-Франківщини, Київщини та інших регіонів. Розраховуємо на підтримку, на жаль, Ізюм чи не найбільше постраждав від окупантів, місто знищене на 80%. Про це знають всі. Тому місцевій владі треба тісніше налагоджувати партнерство», - говорить начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Попри значні руйнації та забруднення району вибухонебезпечними предметами, тривають відновлювальні роботи. Однією з перших почала відновлювати свою роботу «Укрпошта». Тепер до деокупованих громад повернулися відділення банків.

«Поновили роботу «ПриватБанк», «Ощадбанк», працюють банкомати «УкрСибБанку». Люди можуть отримувати готівкові кошти і пенсії вже через банкомати», - розповів начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський.

Крім того, відновлюється транспортне сполучення. До Балаклії та Ізюму курсують електрички. Також до райцентру вже дістається потяг «Київ-Ізюм». На території району відновлюють автобусне сполучення.

«Відновлено рух автобусів від Ізюма, Барвінкового, Балаклії. Паралельно організовано роботу міського сполучення у місті Балаклія за тими маршрутами. Відновлюється робота українського радіомовлення і ми працюємо», - додав Степан Масельський.

Також на деокупованих територіях Ізюмщини ведеться робота над відновленням лікарняної сфери. Медична допомога місцевому населенню надається, але необхідно відновлювати центральні лікарні, зазначають в районі.

«Проводимо відновлювальні роботи по двох центральних лікарнях – це по Ізюмській та по Балаклійській, які зазнали значних пошкоджень в результаті бойових дій. Роботи проводяться швидкими темпами і, сподіваємось, що до нового року ми Балаклійську Центральну районну лікарню запустимо в повному обсязі», - зазначив начальник Ізюмської районної військової адміністрації.


Теги: ізюмщина відбудова

Поділиться:Схожі новини