ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Начальник Харківської ОВА зустрівся із представниками ООН

25 листопада 2022 | 11:35

Начальник Харківської ОВА зустрівся із представниками ООН

Міжнародні партнери допомагають мешканцям Харківщини з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів.

Перш за все людей забезпечують продуктами харчування, засобами гігієни та теплими речами. За настання холодів на потреби громад необхідні і генератори.

«Хочу подякувати за нашу співпрацю і за ту допомогу, яку ми отримуємо від вас та усіх міжнародних партнерів. Але обставини змушують просити вас ще, бо це вкрай необхідно для підтримки життєдіяльності нашого регіону. Особливо деокупованих громад», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Як розповіли іноземні партнери, нещодавно вони відвідали із гуманітарною місією Волохів Яр та Чугуїв. Представниця УВКБ ООН Кароліна Ліндхольм Біллінг позитивно відзначила співпрацю з органами місцевого самоврядування. На потреби Харківщини передали 6 генераторів, які відправили до Пунктів незламності.

«Наразі першочерговим питанням для нас є реагування на «потреби зими». Це саме та допомога і підтримка деокупованих територій, людей, які повертаються на деокуповані території, аби вони могли відновити своє життя там. В Чернігівській та Сумській областях ми вже розпочали нашу програму із легкого та середнього ремонту по відбудові зруйнованого житла. І готові це робити на тих територіях, де це дозволяє безпекова ситуація », - розповіла Кароліна Ліндхольм Біллінг.

Фото

Теги: харківщина оон гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх