ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Минулого тижня обласний гуманітарний штаб відправив понад 14 тисяч проднаборів для жителів Харківщини

24 січня 2023 | 15:28

Минулого тижня обласний гуманітарний штаб відправив понад 14 тисяч проднаборів для жителів Харківщини

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, гуманітарний штаб продовжує забезпечувати допомогою населення регіону.

Впродовж минулого тижня у громади області передали 14 349 тисяч продовольчих наборів, понад 24 тисячі літрів олії, 26,4 тонни одягу та 234 кілограми дитячого харчування. 

Продукти харчування, олію та одяг предавали у Циркунівську, Вільхівську, Люботинську, Пісочинську, Нововодолазьку, Дергачівську та Малоданилівську громади Харківського району; Краснокутську, Валківську, Коломацьку та Золочівську громади Богодухівського району; Чугуївську, Новопокровську та Вовчанську громади Чугуївського району; Близнюківську, Лозівську та Первомайську громади Лозівського району; Куп’янську громаду; Балаклійську громаду Ізюмського району. 

Крім того, переселенцям, які тимчасово живуть у Лозівському коледжі мистецтв, передали по 100 матраців, подушок, ковдр, комплектів постільної білизни та 50 наборів посуду від гуманітарної місії ООН. Також надійшло 17 фур з теплим одягом, продуктами харчування та іншими речами першої необхідності.

Нагадаємо, що при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб, з яким співпрацює понад 120 волонтерських організацій та благодійників. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

Теги: олег синєгубов гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх