ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Начальник Харківської ОВА привітав освітян із професійним святом

28 вересня 2023 | 16:00

Начальник Харківської ОВА привітав освітян із професійним святом

Напередодні Дня працівників освіти начальник ХОВА Олег Синєгубов привітав викладачів і вручив їм подяки.

«Зараз освітня галузь, як і вся країна, переживає дуже непрості, але надзвичайно важливі часи. Уже другий рік поспіль через дії російських окупантів заклади освіти Харківщини змушені працювати в дистанційному режимі, багато освітніх закладів зруйновані та понівечені ворожими обстрілами. Тому дякую усім працівникам освіти регіону за те, що попри ризики, вони залишаються вірними своєму покликанню, продовжують вчити та виховувати, не забуваючи і про постійний власний розвиток та вдосконалення», – звернувся до присутніх Олег Синєгубов.

Також начальник Харківської ОВА наголосив, що цьогоріч навчальний рік розпочали понад 1100 закладів освіти. У них навчається майже 400 тисяч людей.

«Освітяни Харківської області по-особливому будуть відзначати це свято. Я хочу підкреслити, що ми сьогодні маємо дуже гарну матеріально-технічну базу, яка відповідає усім вимогам, що дозволяє нам надавати якісне навчання. І дякую нашим викладачам за те, що до студентів насправді проявляють батьківське ставлення», – сказала ректорка Харківської гуманітарно-педагогічної академії Галина Пономарьова.

Ознайомитися зі списком нагороджених можна за посиланням.

Фото

Теги: освіта синєгубов свято

Версія для друку Поділиться:


Вверх