ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Частина колодязів в Харківській області, вода з яких використовується для приготування їжі маленьким дітям, не відповідає санітарним нормам

27 липня 2010 | 17:49

Частина колодязів в Харківській області, вода з яких використовується для приготування їжі маленьким дітям, не відповідає санітарним нормам

Перевірка якості води з громадських криниць Харківської області показала, що далеко не всі вони дають воду, придатну до вживання, - повідомляє Головний державний санітарний лікар Харківської області Тетяна Колпакова.

«Всім відома проблема вмісту нітратів у воді з громадських колодязів. За дорученням з Києва був проведений моніторинг якості води, в ході якого основну увагу було приділено воді, яка використовується для приготування їжі дітям до трьох років.

За даними нашого моніторингу, було визначено, звідки беруть воду для приготування їжі дітям - близько 1,5 тисячі громадських колодязів використовуються для цього. Проведено лабораторне дослідження, за результатами якого трохи більше третини цих колодязів не відповідають нормам. У зв'язку з цим батькам рекомендується використовувати тільки бутильовану воду. Також сьогодні обговорюється питання, як забезпечити населені пункти якісною питною водою», - підкреслила Тетяна Колпакова.

За її словами, в Харківській області понад 7000 громадських криниць, і всі вони знаходяться на контролі СЕС.
 

Теги: райнін колпакова питна вода данія міністр інвестиції реформи

Версія для друку Поділиться:


Вверх