ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Всі загальноосвітні заклади Харківщини готові до нового навчального року

31 серпня 2013 | 13:31

Всі загальноосвітні заклади Харківщини готові до нового навчального року

Як зазначив заступник голови ОДА Євген Савін, створення комфортних і безпечних умов, а також забезпечення можливості отримання хорошого рівня знань - основоположні критерії в підготовці до кожного навчального року. «Цього року в регіоні відкриється 846 загальноосвітніх навчальних закладів . Всі школи вже мають акти готовності. Перше вересня розпочнеться з інформації для дітей про 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників», - сказав Євген Савін.

Також він зазначив, що, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в регіоні проведений серйозний обсяг робіт з матеріально-технічного оснащення шкіл.

Сьогодні в ході прес-туру журналісти відвідали один з сільських навчальних закладів області - навчально-виховний комплекс у селі Волохів Яр Чугуївського району.

Як розповіла начальник відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва, в НВК навчаються 127 дітей і 16 вихованців дошкільного підрозділу. За підсумками підготовки до нового навчального року НВК с. Волохів Яр визнаний кращим навчальним закладом району. У школі майже повністю замінені старі вікна на металопластикові, встановлено нову котельню, яка працює на альтернативних видах палива, обладнані внутрішні туалети. Всього на ремонт школи в цьому році було використано 115 тис. грн., залучених з позабюджетних джерел фінансування.

За словами директора НВК Іллі Олефіра, в цьому році в перший клас прийдуть 13 дітей. Середня наповнюваність класів - 10-14 учнів. У минулому навчальному році школу закінчили 15 дітей. Всі вони продовжили навчання: 10 осіб вступили до вищих навчальних закладів, 5 осіб - професійно-технічних навчальних закладів.

Фото

Теги: савін школа

Версія для друку Поділиться:


Вверх