ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу (доповнено)

01 вересня 2013 | 12:31

Відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу (доповнено)

На виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в Чугуївському районі області відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу. У церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, народний депутат України Дмитро Шенцев. Гості привітали учнів, педагогів та батьків зі святом та вручили колективу школи подарунки. Зокрема, Олександр Клименко подарував навчальному закладу комп'ютерний клас, а Михайло Добкін разом з Сергієм Черновим тренажерний майданчик. 

«Шановні учні, батьки, викладачі! Вітаю вас не тільки з початком нового навчального року, а й з вашим новосіллям . Це знакова подія і для району, і для області, і для держави. Вас чекають не тільки нові класи, а й застосування нового формату навчання. Я завжди вітаю інновації, прагнення до них дає можливість розвивати творчі задатки, які є в кожному учні. Я завжди підтримую прагнення до змін. Дуже важливо йти цим шляхом, і у вас сьогодні є така можливість. Бажаю вам нових звершень у цій новій будівлі. Бажаю всім учням бути допитливими і креативними. З Днем знань!» - зазначив Олександр Клименко у своєму вітальному слові.

Також Міністр доходів і зборів підкреслив, що дуже важливо також приділяти увагу інформатизації та комп'ютеризації. Він відзначив той внесок, який робить керівництво області та району, щоб виконати цю програму.

«Для держави важливим завданням є розвиток освіти, забезпечення високого соціального статусу викладача. Це одні з пріоритетних завдань державної політики» , - підкреслив Олександр Клименко.

Нова школа розташована в реконструйованому приміщені колишнього будинку культури, розташованого поруч із старими будівлями НВК. В ході реконструкції проведено облаштування фасаду будівлі, ремонт покрівлі, заміну вікон, ремонт їдальні, туалетів, спортивної та актової зал, електромонтажні та загальнобудівельні роботи в приміщеннях, благоустрій території. В новій будівлі розміщені 11 класів, їдальня, спортивна зала з роздягальнями і душем, актова зала на 400 місць, бібліотека.

Довідка. Раніше школа в с. Коробочкине була розташована в 3-х будівлях, 2 з яких 1853 та 1817 років забудови, були відсутні спортивна та актова зали, їдальня, а також теплі туалети.

У Коробочкинському НВК навчається 302 учня, з них учнів 1-4 класів – 109, 5-9 класів – 153, 10-11 класів – 40 учнів. Випускників 9 класів – 41 учень. Педагогічний колектив нараховує 33 педагоги, з них 29 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15 осіб, І кваліфікаційну категорію – 11, ІІ кваліфікаційну категорію – 2, категорію «спеціаліст» – 5. У навчально-виховному комплексі працює 6 гуртків, 1 секція від дитячо-юнацької спортивної школи.Скачати відео

Фото

Теги: президент клименко коробочкино школа добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх