ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Гуманітарну допомогу від ВООЗ та Фонду народонаселення ООН отримає і Харківська область

23 грудня 2014 | 16:58

Гуманітарну допомогу від ВООЗ та Фонду народонаселення ООН отримає і Харківська область

Міністерство охорони здоров’я України отримало гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Фонду народонаселення ООН на загальну суму понад 3 млн. грн. Про це повідомив перший заступник Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець. Черговий транш гуманітарної допомоги від ВООЗ містить 90 медичних наборів (basic kit) для невідкладної допомоги, до складу яких входять ліки та вироби медичного призначення. Один такий набір дозволяє надавати допомогу 1000 особам протягом трьох місяців. Гуманітарний вантаж спрямують до Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей. До цих областей також передадуть 9 наборів (supplementary kit), які сформовані з розрахунку: один набір – на обслуговування 10 тыс. осіб протягом майже трьох місяців. 

Фонд народонаселення ООН у свою чергу передав Україні 50 наборів для надання акушерсько-гінекологічної допомоги. Загальна вартість наборів, призначених для оперативних втручань та проведення реанімаційних заходів для матерів та новонароджених, становить біля 1 млн. грн. Медичні набори забезпечать потребу населення у хірургічній акушерсько-гінекологічній допомозі для 1млн. 800 тисяч осіб на тримісячний період. До їх складу входять хірургічні інструменти, шовний матеріал, розхідні матеріали та найбільш необхідні медикаменти: анальгетики, протизапальні, антибактеріальні, кровозупинні препарати.

Вантаж, крім перелічених регіонів, також направлять до Київської, Одеської та Полтавської областей.

Незабаром, за словами Василя Лазоришинця, МОЗ України також очікує від ЮНІСЕФ в якості гуманітарної допомоги ще 90 акушерських наборів. Цей вантаж Україна планує отримати напередодні Нового року – 29 грудня. 

Теги: медичні набори гуманітарна допомога вооз

Версія для друку Поділиться:


Вверх