ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

850 млн. грн. спрямовано на побудову фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення на Донбасі

26 березня 2015 | 15:16

850 млн. грн. спрямовано на побудову фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення на Донбасі

Про це розповів Президент України під час робочого візиту в Харківську область. За словами керівника держави, зараз всі сили кинуті на побудову фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення, бо там сьогодні є найбільша небезпека. «І тоді Росія має пояснювати світу причини перетину державного кордону, бо сьогодні вона має плацдарм в виді незаконних окупованих територій, і може списати своє вторгнення на підтримку бойовиків», - вказав Петро Порошенко. Також він додав, що це буде лінія потужної оборони, збудована за усіма світовими стандартами. «І коли ворог сунеться до нас, він заплатить надзвичайно високу ціну», - сказав Президент.  

Таким чином, певні фінансові ресурсу будуть відтягнуті з проекту «Стіна» на побудову фортифікаційних споруд на Донбасі.

Петро Порошенко нагадав, що Україна вчора прийняла першу партію озброєння з США. «Перший десяток «Хаммерів» відправилися до 95-ї бригади, думаю, що дістанеться і іншим підрозділам високомобільних військ».

«Сьогодні ми маємо бути сильними, мати підтримку світу та підтримку всередині суспільства. Ми маємо забезпечити діяльність спільної моніторингової місії, встановлення спостережних постів за участю ОБСЕ у тих місцях, де постійно порушується режим припинення вогню. І лише після цього ми повинні говорити про економічну реінтеграцію та підготовку до виборів», - підкреслив Глава держави. Скачати відео

Фото

Теги: порошенко фортифікаційні споруди візит

Версія для друку Поділиться:


Вверх