ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Із США направлять гуманітарну допомогу для переселенців, які мешкають на Харківщині

19 травня 2015 | 15:11

Із США направлять гуманітарну допомогу для переселенців, які мешкають на Харківщині

Надання підтримки внутрішньо переміщеним особам стане одним із напрямків співпраці між Харківською облдержадміністрацією та Фондом «Україна - США». Це питання обговорювалося 19 травня в ході зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна з керівництвом Фонду. «Багато людей дивляться на Вашингтон і адміністрацію Обами, Конгрес, що там відбувається «на пагорбах», але недооцінюють те, наскільки звичайні американці готові допомагати Україні. Там величезний ресурс доброзичливості. Залучення гуманітарної допомоги - це можна робити, і ми цим займаємося. Сьогодні відправили наш перший контейнер до Дніпропетровської області, другий готується. При систематичній роботі у Вашингтоні це можна робити дуже швидко і ефективно», - пояснив віце-президент Фонду «Україна - США» Маркьян Бєлінський. 

«Допомога в роботі з переселенцями для нас дуже важлива. Все, що потрібно для цього з нашого боку, буде виконано», - підкреслив Ігор Райнін.

За інформацією заступника голови ХОДА Юлії Світличної, відомості про те, якого роду гуманітарна допомога потрібна в першу чергу, будуть збирати, враховуючи, в тому числі, пропозиції громадських організацій та волонтерів.

«Йдеться про досить великий обсяг гуманітарної допомоги, який буде надсилатися із США контейнерами. Найменший контейнер вміщуватиме товарів на суму близько півмільйона доларів», - уточнила Юлія Світлична.

Довідка. Фонд «Україна - США» - некомерційна недержавна організація, створена в 1991 році. Фонд налагоджує і підтримує зв'язки між Сполученими Штатами Америки та Україною, реалізує низку програм, що сприяють розвитку демократії, ринковим реформам і зміцненню прав людини в нашій державі. Скачати відео

Фото

Теги: райнін світлична переселенці гуманітарна допомога сша

Версія для друку Поділиться:


Вверх