Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині пройде всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної меддопомоги

24 травня 2016 | 17:12

Захід відбудеться з 25 по 27 травня.

VI Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Слобожанські медичні ралі-2016» та Всеукраїнська науково-практична конференція «Надання екстреної медичної допомоги при надзвичайних та конфліктних ситуаціях» відбудуться на базі Державного підприємства «Клінічний санаторій «Курорт «Березівські мінеральні води».

Конференція розпочнеться о 10:00 25 травня. У відкритті заходу візьме участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

Основною метою проведення чемпіонату та конференції є висвітлення проблем у роботі служби екстреної медичної допомоги в умовах проведення антитерористичної операції.

У чемпіонаті братимуть участь бригади екстреної медичної допомоги зі всіх областей України та із зарубіжних країн (усього - 31 команда).

Програма заходів тут.

Довідка. Традиція проводити змагання бригад екстреної медичної допомоги прийшла в Україну з Європи: після участі львівських представників в найбільш престижному галузевому турнірі – Х Міжнародному конкурсі «Ралі Рейвіз», що відбувся у 2006 році в Чехії. Саме тоді і було прийнято рішення про проведення подібних змагань серед вітчизняних фахівців.

Уперше в 2006 р. на «Галицьких медичних ралі» за звання кращої бригади швидкої медичної допомоги боролися медики з 14 команд, у тому числі - зі Львова, Житомира, Рівного, Любліна (Польща).

За традицією, переможці всеукраїнських медичних ралі попереднього року є приймаючою стороною для наступних змагань. Тому Харківському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надано почесне право з організації VI Всеукраїнського чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю та Всеукраїнської науково-практичної конференції «Надання екстреної медичної допомоги при надзвичайних та конфліктних ситуаціях» за участю міжнародних спеціалістів.

Організаторами й учасниками науково-практичної конференції є: Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад охорони здоров’я (КЗОЗ) «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Державний заклад (ДЗ) «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги, Харківська медична академія післядипломної освіти.


Теги: швидка допомога чемпіонат бригада охорона здоров'я конференція

Поділиться:Схожі новини