ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кращі випускники шкіл області будуть закріплені за департаментами ХОДА. Ігор Райнін

27 травня 2016 | 20:09

Кращі випускники шкіл області будуть закріплені за департаментами ХОДА. Ігор Райнін

Про це голова облдержадміністрації повідомив під час свята Останнього дзвоника в Обласній спеціалізованій школі-інтернаті «Обдарованість».

27 травня Ігор Райнін привітав із закінченням навчального року школярів одного з кращих навчальних закладів регіону - школи-інтернату «Обдарованість». У навчальному році-2015/2016 учні «Обдарованості» завоювали 10 перемог на всеукраїнських олімпіадах і більш ніж 80 призових місць - на обласних. Також тут навчається плеяда переможців всеукраїнського етапу конкурсу-захисту робіт учнів - членів Малої академії наук України та численних інтелектуальних турнірів.

Керівник області подякував учням та їхнім учителям за працю та державну позицію.

«Школа «Обдарованість» є зразковою в системі освіти Харківської області. Це дуже відповідально. Ваша школа - це осередок формування особистостей, справжніх патріотів, які готові брати на себе відповідальність за розвиток нової демократичної та правової держави Україна, - підкреслив Ігор Райнін. - Хотів би побажати вам, дорогі випускники, гідно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, вступити в ті вищі навчальні заклади, в яких ви мрієте навчатись. І головне - в майбутньому житті бути справжніми громадянами України».

На свято до школи «Обдарованість» голова ХОДА прийшов відразу з декількома подарунками. Перший з них - паспорт на обладнання для нового сучасного кабінету біології - Ігор Райнін вручив кращій учениці школи Анні Борсук. Саме вона на зустрічі кращих учнів Харківської області з головою ХОДА 25 березня звернулася до Ігоря Райніна з проханням поліпшити матеріально-технічне забезпечення природничих дисциплін.

«Ми вивчили підняте Анною питання та сьогодні передаємо до вашої школи паспорт кабінету біології - адже саме з цього предмету у вас багато переможців інтелектуальних змагань. Це - перший крок на шляху поліпшення матеріально-технічної бази школи», - зазначив голова ХОДА.

Також він повідомив, що найближчим часом на території школи почнеться будівництво сучасного стадіону, а до кінця року «Обдарованості» передадуть шкільний автобус на 40 місць.

«В області нами запущена низка програм, які спрямовані на посилення матеріально-технічної бази середньої освіти. Школа «Обдарованість» - це одна з трьох кращих шкіл Харківської області. Тут навчаються талановиті діти з усіх міст і районів Харківщини. А той, хто краще працює, повинен мати кращі умови для свого просування вперед, - підкреслив Ігор Райнін. - Зазначу, що Харківська область за якістю і доступністю освіти цього року зайняла перше місце в рейтингу Кабінету міністрів, вперше в своїй історії обійшовши місто Київ. Харківська область - лідер, і ми будемо рухатися далі цим шляхом, тому що все починається з середньої освіти. Формування особистості з державницькою позицією починається зі школи. Я оптимістично дивлюся на розвиток системи освіти в Харківській області. З боку облдержадміністрації ми будемо робити максимум для того, щоб у школах регіону була гідна матеріально-технічна база, а школярі відчували увагу до себе і перспективи. Ми також прийняли рішення, що кращі випускники шкіл Харківської області будуть закріплені за департаментами Харківської облдержадміністрації. Ми будемо супроводжувати їх для того, щоб за 4-5 років, коли вони закінчать виші, система державного управління отримала підготовлених молодих фахівців».

Довідка. 27 травня урочисті та святкові заходи з нагоди закінчення навчального року-2015/2016 пройшли в 817 загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області. Всього в регіоні - 20 448 випускників 11-х класів, ПТНЗ та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 19 628 випускників 9-х класів.

Більше фото

Фото

Теги: освіта райнін останній дзвоник школа обдарованість вітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх