ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нову школу в Пісочині відкриють у 2017 році

26 липня 2016 | 15:27

Нову школу в Пісочині відкриють у 2017 році

26 липня хід будівельних робіт в мікрорайоні «Мобіль» проінспектували перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична та народний депутат України Ірина Луценко.

Наразі в Пісочині, за інформацією першого заступника голови ХОДА, не вистачає близько 800 шкільних місць. В селищі працюють два навчальних заклади: колегіум, який переповнений в два рази, і школа, де кількість учнів на 30% перевищує планові показники.

«Питання будівництва школи в Пісочині було ініційовано головою ХОДА Ігорем Райніним. Я порушувала його на сесії обласної ради, і ми заручилися підтримкою всіх фракцій. Розроблену документацію внесли на розгляд Кабінету Міністрів України, і нам вдалося за підтримки народних депутатів домогтися фінансування цього соціального об'єкта - одного з найбільших, які будувалися за останні два роки на Харківщині, - розповіла Юлія Світлична. – Це позитивний приклад солідарного співробітництва органів влади на всіх рівнях».

Загальна вартість проекту - близько 70 мільйонів гривень. Фінансування цього року вже отримано: 7 млн грн на будівництво навчального закладу вже виділили сільський і районний бюджети, з обласного бюджету виділено 4 млн грн, 24 млн - з державного бюджету.

«Дуже приємно, що наша співпраця з головою ХОДА, з райдержадміністрацією, селищною радою, з народними депутатами дала можливість залучити з державного бюджету на цей рік 24 мільйони гривень та майже 12 - з місцевих бюджетів. Це дозволить до кінця року звести будівлю школи і вже в 2017 році відкрити двері цього навчального закладу для дітей, - зазначила Ірина Луценко. - Ми взяли на себе зобов'язання комп'ютеризувати школу після її відкриття».

На наступний рік для завершення будівництва навчального закладу потрібно 35 мільйонів гривень.

«Я сподіваюся, що за допомогою депутатів ми будемо лобіювати це питання, вносити об'єкт у державні програми для того, щоб фінансування надходило в повному обсязі, і роботи проводились у встановлені терміни», - зазначила Юлія Світлична.

Наразі будівництво школи йде повним ходом. До 20 серпня робітники планують завершити укладання фундаменту. За словами першого заступника голови ХОДА, роботи ведуться з випередженням графіка, і нову школу розраховують побудувати швидше, ніж планувалося - за два роки замість трьох.

«Для такого рівня школи її будівництво за наших середніх темпів розтягнулося б на чотири роки. Це дуже амбітні плани - завершити об'єкт до початку наступного навчального року. Адже ще потрібно врахувати, що в Харківській області буде закуплено додатково 37 нових шкільних автобусів, будуть відремонтовані дороги, якими вони їздитимуть. Це дуже серйозний темп. Я думаю, що голова ХОДА Ігор Райнін є прикладом для керівників інших областей України – як потрібно працювати», - зазначила Ірина Луценко.

Довідка. Школу в мікрорайоні «Мобіль» смт Пісочин почали будувати в минулому році. До кінця цього на об'єкті планується завершити половину всіх будівельних робіт. За проектом, школа в Пісочині буде триповерховою, у будівлі передбачені ліфти. Вчитися тут зможуть 640 дітей.

Більше фото

Фото

Теги: світлична луценко школа пісочин

Версія для друку Поділиться:


Вверх